Золоті годинники

Скільки є годинник, стільки ж і існують бажаючі їх купити. Елітний годинник від відомих виробників особливо привертає увагу оточуючих своїм стилем і відмінною якістю. Світові компанії-виробники дорогих годинників – це завжди запорука пунктуальності та надійності. Антикварний салон Скупка на Сумській викуповує та скуповує оригінальні моделі годинників відомих брендів. Ми виробляємо найвигіднішу оцінку таких моделей. Ми можемо запропонувати від 30 до 50%, виходячи від початкової вартості моделі годинника. Існують досить рідкісні моделі золотого годинника, за який ми завжди готові запропонувати ціну понад 100%.

До списку рідкісних марок годинника входять моделі наступних виробників: Officine Panerai, Ulysse Nardin, Franc Vila, HD3, Harry Winston, Urwerk, Pierre Kunz, Blancpain, Breitling, Romain Jerome, Jaquet Droz, Omega, Patek Philippe, Tag Heuer, Jacob & Co , Hublot, IWC, Piaget, Corum, Franck Muller, Van Cleef & Arpels, Vacheron Constantin, Gerald Genta, de Grisogono, Parmigiani Fleurier, Paul Picot, Roger Dubuis, Rolex, Bovet, A .Langeand Sohne, Daniel Roth, Cvstos, Jaeger Le Coultre, Hautlence, Richard Mille, Zenith Breguet, Girard-Perregaux, Chopard, Cartier, De Witt, Journe, Audemars Piguet, Greubel Forsey, MB&F.

Всі ці компанії є уособленням стилю та якості годинника. Усі вище представлені бренди є гарантією точності, яка властива саме даним компаніям. Адже всі ці виробники годинника протягом багатьох років підтверджували, що їхні моделі є кращими і можуть працювати без збоїв багато років. Салон антикваріату Скупка на Сумській за бажанням клієнта викуповує золотий годинник з діамантами будь-якого стилю, розміру та призначення. За такі моделі ми можемо запропонувати найкращу ціну у Харкові.

Ми спеціалізуємося на викупі та скуповуванні тільки оригінальних годинників. Ми можемо оцінити і скупити швейцарський годинник навіть без їх повної комплектації (документів, коробки, упаковки). Звичайно ж, наявність документів та пакування може значно вплинути на оцінну вартість годинника. Але для своїх постійних клієнтів ми завжди зможемо зробити виняток у більшу сторону. Ми можемо справедливо оцінити та купити годинник наступних брендів: Bellataire Diamonds, Pandora, Emporio Armani, JAR, Kenneth Jay Lane, Doris Panos, Carrera y Carrera, Buccellati, Yanes, Giorgio Visconti, Corp., A. Link & Co, Carla Cartier, Bvlgari , Chanel, Tiffany & Co, Piero Milano, Calvin Klein, AlexSoldier, H. Stern, Coast Diamond, Monet, Dior, Mauboussin, Montblanc, Jean-Marc Garel, Judy Evans, Boucheron, Aaron Basha, Frey Wille, Van Cleef & Arpels Stephen Webster, de Grisogono, John Hardy, Kabana, Alberto Bossi, Gucci, Chantecler, Pasquale Bruni, Star, Judith Ripka, A. Jaffe, Baraka, Etienne Perret, Rebecca, Thomas Sabo, Fred Leighton, Louis Vuitton, Nakshatra, Gabbana, Graff, David Webb, Furre Jacot, Hello Kitty, Hermes, Lagos, Damiani, Asprey, JB AsherJewelry, Bros Way, Rita Fusaro, Tacori, Swarovski, Mikimoto, Ambrosi, Favero, Wellendorff, Versace, Pia , Chopard, Leviev, Erica Courtney, Omega, Pomellato, Dinh Van, Boodles, Delfina Del ettrez, Alan Friedman, Luca Carati, Michael B, Roberto Coin, Harry Winston, Benchmark, Kwiat, Korloff, De Beers, David Morris, Chaumet.

Салон Скупка на Сумській проводить високоякісну кваліфіковану оцінку годинника Харків.

Перед тим як продати годинник Харків, його необхідно оцінити. При цьому слід враховувати, що на справжню вартість елітного годинника можуть вплинути такі показники:

Стан моделі золотого годинника;
Рік випуску та їх експлуатаційний період.

Популярність і затребуваність моделі на ринку золотого годинника в поточному часі. Слід розуміти, що чим рідше модель годинника, то тим вище їх скупова вартість. За такі моделі ми можемо дати ціну навіть вище за їх первісну вартість. Але в даному випадку необхідно на 100% переконатись, що це оригінал. Для цього в антикварному салоні Скупка на Сумській працюють найкращі фахівці у місті.

Наші переваги скупки елітних годинників

Надійність та конфіденційність угод. Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам, і скупка годинника завжди проводиться без зайвого розголосу. Швидка видача готівки. Якщо клієнт прийняв рішення продати золотий годинник Харків, то в більшості випадків це означає, що гроші потрібні швидко. У нас будь-яка оцінка та покупка годинника пройде оперативно, і ви отримаєте свої гроші в день звернення.

Якщо у Вас в сім’ї присутні якийсь годинник, і Ви хочете їх оцінити або продати. Звертайтеся до нас, ми допоможемо визначитися з їхньою значимістю та вартістю. Нагадуємо, що до Скупки на Сумській можна звернутися за допомогою онлайн заявки або прийти в офіс антикварного салону самостійно.