Реставрація предметів антикваріату та старовинних виробів

Реставрація та ремонт старовинних та сучасних виробів з бронзи, латуні, чавуну, сплавів на основі олова у Харкові.
Ремонт люстр, бра, меблевої фурнітури, фігур, предметів інтер’єру.

  • Відновлення патини, золочення, сріблення, міднення, старіння покриття за старовинними рецептами.
  • Комбіновані покриття.
  • Виготовлення елементів, що відсутні.

Завдяки індивідуальному доробку після лиття, за допомогою гравіювання та карбування, виріб набуває свого первісний вигляд.


Будь-які старовинні предмети з часом втрачають свій привабливий вигляд, і саме реставрація антикваріату допомагає відновити цінні вироби і подарувати їм нове життя.

Реставрація антикваріату: вироби із бронзи, латуні, олова, чавуну

Процес реставрації старовинних виробів із металу потребує знання технологій патинування, бронзування, чорніння, сріблення, страренія та сусального золочення металу. Будь-яка старовинна антикварна річ у руках професіонала не втратить своєї цінності навіть після реставрації, водночас життя її триватиме ще багато років.

Якщо потрібна реставрація виробів з олова, чавуну, бронзи, латуні, металеві предмети яких несуть цінну інформацію, археологічний вигляд та форма предметів зберігається максимально.

Реставрація виробів із бронзи запобігає руйнуванню предмета. Кожен елемент виробу із бронзи необхідно очищати способом, що визначається шляхом проб на невеликих ділянках. У такій відповідальній справі, як реставрація бронзових виробів, важливим є не тільки знання технологій, а й досвід, почуття смаку та акуратність.

Реставрація меблевої фурнітури часто потрібна, якщо антикварні меблі мають пошкоджені або втратили привабливий вигляд металеві частини з латуні, бронзи, карбовані та прорізні стрічки, а також стрічки з кольорового металу з різними завитками, орнаментами, спіралями та рослинними мотивами. У минулому також часто застосовувалися бронзові литі деталі та декоративне оздоблення золотом для прикраси дорогих дерев’яних меблів.

Ви можете замовити реставрацію меблевої фурнітури, а також виготовлення елементів та деталей для виробу.

Про самостійну реставрацію антикваріату

Самостійна реставрація старовинних виробів не завжди здійснюється правильно, тому краще не виправляти помилки такої реставрації, а одразу звернутися до фахівця.

Вартість реставрації визначається з огляду на багато нюансів: вік антикварного старовинного предмета, характер пошкоджень та обсяг роботи.

Детально дізнатися відповіді на питання про реставрацію виробів та ціну роботи Ви можете за контактами, вказаними на сайті.

Подаруйте старовинним, цінним предметам їхній первісний вигляд і продовжіть їхнє життя на багато років!