Скупка на Сумській – це антикварний салон у Харкові

Ми оцінюємо, реставруємо та купуємо предмети старовини у будь-якому стані. За понад 10 років роботи ми накопичили достатній досвід та відібрали висококваліфікованих спеціалістів для якісної роботи.

Салон Скупка на Сумській став надійним партнером для багатьох колекціонерів та людей, які надали свої вироби для реставрації антикваріату, оцінки його вартості з подальшим продажем у Харкові та Харківській області.

Ми купуємо рідкісні монети та вироби із золота та срібла, старовинні ікони та різноманітне церковне начиння, ювелірні вироби та діаманти, золотий та брендовий годинник, елітні ручки та бурштин, нагороди та ордени у Харкові.

Йдучи на зустріч своїм клієнтам, ми створили сторінку, на якій ви можете не залишаючи свій будинок оцінити антикваріат в онлайн режимі. Для цього сфотографуйте свій предмет у двох ракурсах та вкладіть фотографії при складанні заявки. І ви зможете отримати експертну оцінку вартості виробів.

Наша місія

Надання якісних послуг та плідної тривалої співпраці. З нами ви завжди зможете вигідно продати антикваріат та предмети старовини за найкращою ціною у Харкові.

Чекаємо на Ваш дзвінок!